MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kontorsstol 16448146
nr 1644 8146
Kontorsstol
Peter Opsvik, HÅG Capisco 8106, Norge, snurrbar, höj - och sänkbar, stomme i metall, svart textil, höjd: 50 - 70 cm
Kondition: slitage, skador i textil
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 september 2024
kl 19:31:54
23/9 18:28:12
23/9 18:36:08